Zalety SEM - (Search Engine Marketing)

Marketing wyszukiwarek jest jednym z najbardziej efektywnych sposobów na pozyskanie klientów. Za pośrednictwem wyszukiwarek internetowych jest SEM (Search Engine Marketing) pozwala na dotarcie do maksymalnej liczby zainteresowanych internautów.

Główne zalety SEM

 • precyzyjne targetowanie
  dzięki dobranym słowom kluczowym korzystając z usług SEM ma pewność, że znajdzie to co ofertuje. Wzrasta prawdopodobieństwo skorzystania z oferowanych przez nią usług, a tym samym na pozyskanie nowego klienta.
 • dokładna kontrola kosztów
  masz możliwość kontroli kosztu każdej pojedynczej wizyty na swojej stronie. Sam decydujesz o wyborze najbardziej efektywnych słów kluczowych, to znaczy takich, które kierują na Twoja witrynę rzeczywistych klientów.
 • niewiarygodnie szeroki zasięg
  obecnie z Internetu korzysta ponad 10 milionów Polaków. Sam wybierasz na jakim terenie chcesz prowadzić działania SEM.
 • wysoki stopień konwersji – czyli stopa zwrotu z inwestycji ROI

Do działań SEM zaliczamy

 • SEO (Search Engine Optimization)
  długotrwały proces dostosowujący witrynę internetową do potrzeb i algorytmów wyszukiwarek za pomocą słów kluczowych w wyniku czego witryna osiąga wysoką pozycję w rankingu wyników wyszukiwania SERP. Opłata jest pobierana wyłącznie za uzyskanie ustalonego efektu końcowego. W perspektywie długookresowej SEO to relatywnie najtańsza forma promocji strony internetowej.
 • PPC (Pay per Click)
  System reklamy pozwalający na umieszczenie płatnych linków umieszczanych w widocznych miejscach wyszukiwarki. Opłata pobierana jest tylko za pojedyncze kliknięcie oznaczające odwiedzenie witryny przez konkretnego internautę.

Kiedy i dlaczego warto stosować PPC?

 • Nie masz czasu – dzięki PPC Twoja reklama będzie widoczna na 1 miejscu na następny dzień
 • Pozycjonowanie może wygenerować około 60 procent ruchu, podczas gdy pozostałe pochodzi z płatnych linków
 • Masz z góry określony „target” czyli grupę docelową do której chcesz skierować przekaz
Ilość wyświetleń: 4133

Oceń poradę

12345

Wyślij do znajomego

Czy wiesz że ...

wyszukiwarka Google indeksuje około 9 miliardów dokumentów ...

Filmy o reklamnie w internecie, pozycjonowaniu stron, pozycjonowaniu seo, reklamnie sem Reklama w internecie - filmy video

Reklama stron w internecie, pozycjonowanie strony

Zapewniamy wysokie pozycje w wyszukiwarce Google. Specjalizujemy sie w e-marketingu, wyszukiwarkach internetowych, prowadzimy reklama w internecie SEM (Google AdWords)

Tutaj jesteś: Zalety SEM - (Search Engine Marketing)

Skuteczne pozycjonowanie stron, reklama w internecie to nasza specjalność. Będziesz dobrze widoczny w Internecie i zarobisz więcej. Wysokie pozycje w Google, promocyjna oferta na pozycjonowanie strony, gwarancja wyników i efektów pozycjonowania

Nasi partnerzy

Google, najlepsza wyszukiwarka, linki sponsorowane AdWords Wyszukiwarka Netsprint, AdKontekst Onet - boksy reklamowe Wirtualna Polska - linki sponsorowane

Newsletter

Pozycjonowanie Rzeszów, pozycjonowanie Krosno, Tarnów, Lublin, Medyka, Kielce, Częstochowa, Bydgoszcz, pozycjonowanie Kraków, reklama Jelenia Góra, Legnica, Gliwice, Katowice, Zabrze, Zakopane, Bochnia, Wrocław, e-marketing Gdynia, Poznań, pozycjonowanie Warszawa - cała Polska

2004-2008 Agencja Interaktywna SEO-SEM - Widoczni.net