Pracujemy z najlepszymi i dla najlepszych!

Nasze osiągnięcia w zakresie reklamy internetowej są poparte wieloletnim doświadczeniem zdobytym podczas realizacji i pozycjonowania stron internetowych. Poniżej prezentujemy wybrane studium przypadku (case study) z kampanii reklamowej jednego z naszych klientów.

Case study - Sukces producenta pierogów dzięki reklamie w Internecie

Pierożek - jedna z krośnieńskich firm specjalizująca się w sprzedaży wyrobów garmażeryjnych dzięki zastosowaniu nowych technologii internetowych stała się liderem w swojej branży na ogólnopolskim rynku. Wystarczył ciekawy pomysł oraz promocja wspomagana reklamą w Internecie (skuteczne pozycjonowanie strony).

Przedstawienie sytuacji i doświadczeń

Firma Pierożek to producent wyrobów garmażeryjnych wytwarzanych ręcznie według starej, sprawdzonej receptury. Firma specjalizuje się głównie w produkcji pierogów, naleśników, gołąbków, pyz, krokietów, placków ziemniaczanych, klusek śląskich i innych.

Cel - promocja strony

Firma Pierożek chciała rozwijać się bardziej dynamicznie. Jej celem było zaopatrzenie jak największej liczby smakoszy tradycyjnych, domowych wyrobów. Marzeniem było połączenie tradycji z nowoczesnością, rozwinięcie sieci sprzedaży na rynek ogólnopolski i zagraniczny.

W 2005 r. roku firma Pierożek zdecydowała się na stworzenie strony internetowej www.pierozek.pl. Witryna miała na celu informację o firmie i prowadzonych przez nią działaniach, zaprezentowanie oferty, bogatych osiągnięć oraz przyciągnięcie nowych klientów oraz kontrahentów.

Pytanie - jak dotrzeć do potencjalnych klientów z terenu Polski oraz Europy ? - stało się punktem wyjścia dla działań marketingowych firmy Pierożek.

Rozwiązanie

Skuteczne pozycjonowanie stron

Stworzeniem serwisu WWW, przeprowadzeniem strategii marketingowej, w tym reklamy firmy w Internecie zajęła się Agencja Interaktywna 5m.pl Powierzając reklamę firmie, która posiadała wieloletnie doświadczenie Pierożek mógł skupić się na prowadzeniu własnej działalności, pozostawiając jej ciężar obsługi, przechowywanie danych, udostępnianie zasobów czy monitorowanie stanu witryny.

Widoczni.NET (Agencja Interaktywna 5m.pl) opracował i poprowadził kampanię marketingową w oparciu o pozycjonowanie organiczne oraz płatne linki Google AdWords.

Pozycjoner stron, specjalista ds pozycjonowania stron

Specjalizuję się w marketingu internetowym oraz pozycjonowaniu stron

Chętnie odpowiem na Twoje zapytania

Zadzwoń
Maciej Zając
+48 502 169 300
lub wyceń skuteczne i profesjonalne pozycjonowanie. Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdynia - cała Polska. Wysokie pozycje na pierwszych miejsach w Google


O 239 procent więcej wizyt– tylko dzięki pozycjonowaniu

Wpływ pozycjonowania na liczbę odwiedzin na stronie

Rys.1 Wpływ pozycjonowania na liczbę odwiedzin. Wzrost liczby odwiedzin w badanym okresie wynosił : 239%

Po uruchomieniu strony www.pierozek.pl zanotowano pierwsze odsłony. W serwisie zainstalowano system statystyk w celu dokonywania pomiaru efektów prowadzonych działań e-marketingowych. Została również wykonana optymalizacja serwisu pod kątem wyszukiwarek internetowych dla zwiększenia ilości wejść na strony

Wprowadzenie pozycjonowania organicznego poprzedzone zostało przeprowadzeniem badań oraz odpowiednim wyborem słów kluczowych (keyword research, które najtrafniej opisywały ofertę firmy Pierożek i charakteryzowały się małą konkurencją wśród najczęściej wpisywanych do wyszukiwarek.

Przy pomocy narzędzi analitycznych przygotowano listę ponad 50 potencjalnych słów kluczowych. Po analizie ostatecznie zostało wybranych kilka najważniejszych: „pierogi domowe”, „wyroby garmażeryjne”, „pierogi”, na które położono największy nacisk. Aby uzyskać jak najlepszy efekt pozycjonowania początkowo skupiono się na mniejszej ilości słów kluczowych, które w przyszłości będą poszerzane i rozbudowywane.

Pozycjonowanie, które rozpoczęto się w marcu 2005 roku pozwoliło już w pierwszym kwartale na osiągniecie pułapu kilkudziesięciu wejść miesięcznie na stronę. Za pomocą systemu statystyk przez cały czas równolegle monitorowano pozostałe hasła kluczowe, wpisywane przez odwiedzających do wyszukiwarek.

Na efekty prowadzonych działań nie trzeba było długo czekać. Po roku ilość wejść zwiększyła się ponad kilkukrotnie.

Przeprowadzone działania pozwoliły na skokowe zwiększenie ilości unikalnych lokalizacji. Przez cały rok 2006 nastąpiło stopniowe zwiększanie liczby unikalnych lokalizacji aż do 3 744 osób w grudniu.

I o tym, czy to się opłaca

Właściciele Pierożka są przekonani, że inwestycja przeznaczona w wykonanie oraz promocję witryny była opłacalna. Firma stała się znana, rozpoznawana na rynku oraz dobrze widoczna w Internecie.

Pierożek zyskał nowych, stałych kontrahentów w kraju oraz za granicą. Ponad to znacznie powiększyła się ilość klientów dokonujących większych zamówień poprzez wypełnienie formularza zapytań ofertowych

Firma zyskała nowoczesny, profesjonalny wizerunek i dobrą podstawę do rozwoju w przyszłości.

Chcesz osiągnąć sukces w Internecie? Wystarczy, że podasz adres swojej strony - resztą zajmiemy się my!

Oceń poradę

12345

Case study - 2 miejsce w wynikach wyszukiwania

Rys. Drugie miejsce na pierwszej stronie wyników wyszukiwania

Pełen zakres usług, profesjonalne pozycjonowanie

Konsultacje i doradztwo, optymalizacja stron, skuteczne pozycjonowanie, obsługa płatnych linków i boksów reklamowych

Filmy o reklamnie w internecie, pozycjonowaniu stron, pozycjonowaniu seo, reklamnie sem Reklama w internecie - filmy video

Reklama stron w internecie, pozycjonowanie strony

Zapewniamy wysokie pozycje w wyszukiwarce Google. Specjalizujemy sie w e-marketingu, wyszukiwarkach internetowych, prowadzimy reklama w internecie SEM (Google AdWords)

Tutaj jesteś: Nasze doświadczenie w zakresie reklamy internetowejSukcesy naszych klientów

Skuteczne pozycjonowanie stron, reklama w internecie to nasza specjalność. Będziesz dobrze widoczny w Internecie i zarobisz więcej. Wysokie pozycje w Google, promocyjna oferta na pozycjonowanie strony, gwarancja wyników i efektów pozycjonowania

Nasi partnerzy

Google, najlepsza wyszukiwarka, linki sponsorowane AdWords Wyszukiwarka Netsprint, AdKontekst Onet - boksy reklamowe Wirtualna Polska - linki sponsorowane

Newsletter

Pozycjonowanie Rzeszów, pozycjonowanie Krosno, Tarnów, Lublin, Medyka, Kielce, Częstochowa, Bydgoszcz, pozycjonowanie Kraków, reklama Jelenia Góra, Legnica, Gliwice, Katowice, Zabrze, Zakopane, Bochnia, Wrocław, e-marketing Gdynia, Poznań, pozycjonowanie Warszawa - cała Polska

2004-2008 Agencja Interaktywna SEO-SEM - Widoczni.net